Pozor zmena! KILPI4YOU je teraz WOLFI. Pre Vás sa týmto nič nemení, len to, že na e-shope nájdete viacero športových a prémiových značiek.

LYŽIARSKA HELMA RELAX POLAR VISOR RH30A

SKLADOVÝ VÝPREDAJ %
Neohodnotené
Značka: RELAX
€32,03 / ks
Skladom (1 ks)
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Helma POLAR VISOR s elegantným štítom nahrádzajúci lyžiarske okuliare Vám zabezpečí viac pohodlia a širšie zorné pole ako klasické lyžiarske okuliare. V priebehu celého vývojového procesu je brané do úvahy veľa faktorov. Relax sa pri vývoji nezameriava len na bezpečnosť, hoci tá je stále prioritou. Dizajn prilieb tvoríme s ohľadom na maximálny komfort pri nosení. Inovovaná konštrukcia výstuhy CROSS PROTECT spĺňa náročné požiadavky na zvýšenú ochranu hlavy. Aktívne viaczónové ventilácia ACTIVE BOOST s integrovanými ventilačnými otvormi a plynulým ovládaním zaisťujú prívod čerstvého vzduchu do helmy, odvádza teplo a vlhkosť a udrží stabilnú klímu vnútri helmy po celú dobu užívania. Využitím technológie konštrukcia IN-MOLD bolo dosiahnuté vysokej pevnosti a pružnosti helmy pri zachovaní vysokého stupňa bezpečnosti a nízkej váhy. Po chvíli nosenia ani nebudete vedieť, že ju máte na hlave.

Popis veľkostí: M: 56- 58 cm, L: 58 - 60 cm
Hmotnosť: M: 560 g, L: 580 g
Farba: Matná čierna
Počet ventilačných otvorov: 14
Odolnosť helmy garantuje preverená bezpečnosť podľa normy CE EN 1077
Relax mikrovláknové púzdro ZADARMO

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
PRI NÁKUPE NAD 59,99 €.
Prémiové značky
Prémiové značky
ORIGINÁLNE PRODUKTY PRE VÁS.
Viac ako 1000 produktov
Viac ako 1000 produktov
PRE VÁS NA SKLADE.

Podrobný popis


Helma POLAR VISOR s elegantným štítom nahrádzajúci lyžiarske okuliare Vám zaistí viac pohodlia a širšie zorné pole ako klasické lyžiarske okuliare. V priebehu celého vývojového procesu je braných do úvahy mnoho faktorov. Relax sa pri vývoji nezameriava len na bezpečnosť, hoci tá je stále prioritou. Dizajn prilieb tvoríme s ohľadom na maximálny komfort pri nosení. Inovovaná konštrukcia výstuhy CROSS PROTECT spĺňa náročné požiadavky na zvýšenú ochranu hlavy. Aktívna viaczónová ventilácia ACTIVE BOOST s integrovanými ventilačnými otvormi a plynulým ovládaním zaisťujú prívod čerstvého vzduchu do helmy, odvádzajú teplo a vlhkosť a udržia stabilnú klímu vo vnútri helmy po celú dobu užívania. Využitím technológie konštrukcie IN-MOLD bola dosiahnutá vysoká pevnosť a pružnosť prilby pri zachovaní vysokého stupňa bezpečnosti a nízkej váhy. Po chvíli nosenia ani nebudete vedieť, že ju máte na hlave.

Popis veľkostí: M: 56-58 cm, L: 58-60 cm
Hmotnosť: M: 560 g, L: 580 g
Farba: Matná čierna, šedá, modrá
Počet ventilačných otvorov: 14
Odolnosť helmy garantuje preverená bezpečnosť podľa normy CE EN 1077
Relax mikrovláknové púzdro ZADARMO

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY
Farba čočiek: grey
Fotochromatizácia: 0
Materiál čočiek: nárazuvzdorný polykarbonát DURAMAX
Pohlavie: Pánské
Polarizácia: 0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

"Nájdeme to, čo vám sedí - to je cieľom našej spoločnosti. Okuliare, čiapka, šál, prilba .... Sú to vlastne také osobné amulety, ktoré majú za úlohu nielen nás chrániť, ale aj zdôrazniť našu osobnosť, pomôcť nám byť šarmantnejšími a sebavedomejšími. Veríme, že ak sa vyrobia módne doplnky, ktoré ľudí potešia, ochránia a predovšetkým vyniknú, budú ich aj radi nosiť."

Sme čisto česká značka. Na trhu sme od roku 1996. Zameriavame sa na módne a športové doplnky, ako sú okuliare, čiapky, šály, lyžiarske a cyklistické prilby, rukavice atď. Našou špecializáciou sú okuliare: Slnečné okuliare, športové okuliare, lyžiarske okuliare, ako aj okuliare na čítanie a dioptrické okuliare. Toto robíme najdlhšie a najlepšie! Robíme všetko pre to, aby vám okuliare sedeli!

 

logo relax