Pozor zmena! KILPI4YOU je teraz WOLFI. Pre Vás sa týmto nič nemení, len to, že na e-shope nájdete viacero športových a prémiových značiek.

LYŽIARSKA PRILBA R2 IRBIS ATHS01A

SKLADOVÝ VÝPREDAJ %
Neohodnotené
Značka: R2
€22,60 / ks
Skladom (1 ks)
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
PRI NÁKUPE NAD 59,99 €.
Prémiové značky
Prémiové značky
ORIGINÁLNE PRODUKTY PRE VÁS.
Viac ako 1000 produktov
Viac ako 1000 produktov
PRE VÁS NA SKLADE.

Podrobný popis


IRBIS je veľmi bezpečná helma pre vaše zimné dobrodružstvo vyrobená technológiou dvojitej škrupiny, známej ako Double Inmold. Vďaka tomu sa z helmy IRBIS stal vysoko pevný celok. Klímu vo vnútri môžete ľahko meniť a vetracie otvory premyslenej ventilácie celoplošne ovládať - plne zatvárať, otvárať a privierať. Priaznivo sa na komforte nosenia podieľa aj funkčné, termoizolačné polstrovanie a mäkké, zvuku priepustné, ale mrazu prístup uzatvárajúce ušníky. Novú, designovo do poslednej krivky čistú helmu IRBIS navyše nasadíte a zapnete aj v rukaviciach, pretože má magnetickú sponu Fidlock. Vďaka tomu je o ďalšiu starosť menej ao ďalší čas na lyžovanie viac!

Popis veľkostí: SM: 54-58cm, LXL: 58-61 cm
Hmotnosť: SM: 440 g, LXL: 500 g
Farba: Matná čierna
Počet ventilačných otvorov: 12
Odolnosť helmy garantuje preverená bezpečnosť podľa normy CE EN 1077
R2 mikrovláknové púzdro ZADARMO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

R2 RUN YOUR PRETES
R2 je česká značka pre distribúciu okuliarov, prilieb, rukavíc a iného oblečenia. R2 vzniklo ako voľné pokračovanie Relaxu. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a pobočka R2 bola otvorená o šesť rokov neskôr. Cieľom R2 je ponúkať dostatočne kvalitné produkty šité na mieru zákazníckej báze. Značka R2 dodáva do európskych krajín ako Nemecko, Poľsko, Slovensko, Francúzsko, Rusko, Litva a Estónsko. V roku 2000 vznikla po celej Českej republike sieť predajní Relax, kde zákazníci nájdu produkty pod značkami Relax a R2. Vývoj produktov R2 sa snaží držať krok s dobou, preto sa R2 snaží ponúkať svoj tovar z tých najkvalitnejších materiálov. Ponuku na trhu však musí dopĺňať technologická ponuka produktov R2, aby bolo možné uspokojiť všetky potreby zákazníkov. Napríklad značka R2 používa pre svoje okuliare fotochromatické sklá, ktoré môžu stmavnúť v závislosti od svetelných podmienok. R2 ponúka šošovky s polarizáciou, tvarovou pamäťou TR90, v platine alebo polykarbonáte, lišty môžu mať protišmykovú a bočnú úpravu, to isté pre nožičky okuliarov. Každý zákazník si teda môže vybrať okuliare, ktoré mu najviac vyhovujú. Prilby R2 majú certifikáciu EN 1078. R2 vám ponúka jednoduchú pokrývku hlavy, dostatočný ventilačný systém a na niektorých modeloch aj sieťku proti hmyzu. Pri inscenácii sa nezabúda ani na deti. Rukavice R2 obsahujú všetky potrebné položky, ktoré si zákazník môže priať. Základné delenie rukavíc je krátke a dlhé. R2 používa na výrobu elastický materiál. Výplň dlane z gélových a silikónových vložiek, protišmyková úprava, dotykové detaily pre ovládanie smartfónu, reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.

 

r2-logo