Pozor zmena! KILPI4YOU je teraz WOLFI. Pre Vás sa týmto nič nemení, len to, že na e-shope nájdete viacero športových a prémiových značiek.

SLNEČNÉ OKULIARE RELAX PETYS R0325C

Neohodnotené
Značka: RELAX
€22,60 / ks
Skladom (>5 ks)

Sexy a provokatívne dámske slnečné okuliare Relax Petys, sú vybavené priezračne čistými poškriabaniu odolnými šošovkami. Mačacie tvary v hornej časti rámu dodávajú tvári na rafinovanosti. V tomto modeli je každá žena zvodná.
Farba rámu: lesklá číra, svetlo hnedá
Farba šošoviek: hnedá BRONZ s povrchovou úpravou RED SKY PLATINUM
Veľkosť okuliarov: pre štandardné tváre, rozmery rámu: 61-14-144
Upraviteľný nosník: okuliare možno prispôsobiť takmer každému typu nosa a vďaka tomu perfektne sedí
nárazuvzdorné materiály
100% ochrana pred UV žiarením A, B, C.
ZADARMO mäkké mikrovláknové ochranné vrecúško, vhodné aj na čistenie.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
PRI NÁKUPE NAD 59,99 €.
Prémiové značky
Prémiové značky
ORIGINÁLNE PRODUKTY PRE VÁS.
Viac ako 1000 produktov
Viac ako 1000 produktov
PRE VÁS NA SKLADE.

Podrobný popis

Materiál rámu: Kov s antialergickou úpravou | Farba rámu: lesklá hnedá | Materiál šošoviek: Nárazuvzdorný polykarbonát | Farba šošoviek: hnedá BRONZ spovrchovou úpravou RED SKY PLATINUM | Kategória slnečného filtra: 3 | Veľkosť: pre štandardné tváre, rozmery rámu: 61-14-144 | Nárazuvzdorné materiály | 100% ochrana pred UV žiarením A, B, C | ZADARMO mäkké mikrovláknové puzdro vhodné na čistenie. | Upozornenie: Výrobok nie je určený na priame použitie vo vode. Pôsobenie chemických látok (aj chemicky ošetrené alebo slanej vody) môže nenávratne poškodiť výrobok, okuliare v tomto prípade okamžite a dôkladne opláchnite v čistej vode a vysušte. Na takto vzniknuté prípadné poškodenie sa nevzťahuje reklamácia.

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné okuliare
Farba čočiek: brown
Fotochromatizácia: 0
Materiál: Kov / Metal
Materiál čočiek: Nárazuvzdorný polykarbonát
Materiál rámu: Kov / Metal
Polarizácia: 0
Veľkosť rámu: 61-14-144

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

"Nájdeme to, čo vám sedí - to je cieľom našej spoločnosti. Okuliare, čiapka, šál, prilba .... Sú to vlastne také osobné amulety, ktoré majú za úlohu nielen nás chrániť, ale aj zdôrazniť našu osobnosť, pomôcť nám byť šarmantnejšími a sebavedomejšími. Veríme, že ak sa vyrobia módne doplnky, ktoré ľudí potešia, ochránia a predovšetkým vyniknú, budú ich aj radi nosiť."

Sme čisto česká značka. Na trhu sme od roku 1996. Zameriavame sa na módne a športové doplnky, ako sú okuliare, čiapky, šály, lyžiarske a cyklistické prilby, rukavice atď. Našou špecializáciou sú okuliare: Slnečné okuliare, športové okuliare, lyžiarske okuliare, ako aj okuliare na čítanie a dioptrické okuliare. Toto robíme najdlhšie a najlepšie! Robíme všetko pre to, aby vám okuliare sedeli!

 

logo relax