Pozor zmena! KILPI4YOU je teraz WOLFI. Pre Vás sa týmto nič nemení, len to, že na e-shope nájdete viacero športových a prémiových značiek.

Vrátenie/výmena tovaru

Vrátenie/výmena tovaru

Vážený zákazník,

 

v prípade, že Vám dodaný tovar nevyhovuje, nesedí Vám veľkosť alebo sa Vám nepáči, môžete ho nepoužitý vrátiť alebo vymeniť do 14 tich kalendárnych dní.

 

V takom prípade pošlite tovar späť s priloženou kópiou faktúry a vyplneným formulárom o vrátení alebo výmeně priamo na našu adresu:

 

Wolf line s.r.o.

Štěpnice 4141

695 01  Hodonín

Česká republika

 

alebo 

 

Adresa dopravce 123 Kuriér - poslať len 123 Kurierom (zásielka k nám príde asi za týždeň)

FROGMAN s.r.o.  depo 123 Kurier
ID 3169
Gogoľova 18
851 01 Bratislava
Slovensko
 

Adresa dopravce Slovenská pošta - poslať len Slovenskou poštou (zásielka k nám príde asi za týždeň)

FROGMAN s.r.o.
ID 3169
P.O.BOX 901
Detašované pracovisko - Sihoť
911 01 Trenčín
Slovensko

 


Obal nie je predmetom kúpy ani súčasťou kúpenej veci. Tovar si môžete vyskúšať, nemalo by však dôjsť k jeho zjavnému opotrebovaniu. Je potrebné brať do úvahy náklady, ktoré bude mať spoločnosť Wolf line s.r.o. s uvedením do pôvodného stavu a ktoré môžu byť požadované k úhrade. Tieto náklady potom môžu byť započítané s čiastkou za vrátený tovar.

 

Vrátenie
V prípade vrátenia peňazí nám napíšte prosím IBAN a BIC vášho účtu, na ktorý chcete peniaze zaslať späť. Peniaze za tovar vám zašleme na Váš bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od doručenia tovaru na našu adresu.

 

Výmena
V prípade výmeny prosím presne špecifikujte, za aký model, veľkosť, farbu chcete tovar vymeniť. Tovar Vám radi vymeníme a obratom pošleme.

 

TIP: Ak chcete celú výmenu maximálne urýchliť, urobte si zároveň rovno novú objednávku a do poznámky napíšte "výmena za XXX (číslo pôvodnej objednávky)" - týmto sa vám tovar rezervuje a nebude hroziť, že by sme ho neskôr nemali.


Tovar v žiadnom prípade neposielajte späť na dobierku!

 

Reklamácia

V prípade reklamácie sa pozrite na reklamačné podmienky a postupujte podľa nich.