Doprava pri nákupe zdarma

Vrátenie/výmena tovaru

Vrátenie/výmena tovaru

Vážený zákazník,

 

v prípade, že Vám dodaný tovar nevyhovuje, nesedí Vám veľkosť alebo sa Vám nepáči, môžete ho nepoužitý vrátiť alebo vymeniť do 14 tich kalendárnych dní.

 

V takom prípade pošlite tovar späť s priloženou kópiou faktúry a vyplneným formulárom o vrátení alebo výmeně na adresu:

 

Wolf line s.r.o.

Štěpnice 4141

695 01  Hodonín

Česká republika

 


Obal nie je predmetom kúpy ani súčasťou kúpenej veci. Tovar si môžete vyskúšať, nemalo by však dôjsť k jeho zjavnému opotrebovaniu. Je potrebné brať do úvahy náklady, ktoré bude mať spoločnosť Wolf line s.r.o. s uvedením do pôvodného stavu a ktoré môžu byť požadované k úhrade. Tieto náklady potom môžu byť započítané s čiastkou za vrátený tovar.

 

Vrátenie
V prípade vrátenia peňazí nám napíšte prosím IBAN a BIC vášho účtu, na ktorý chcete peniaze zaslať späť. Peniaze za tovar vám zašleme na Váš bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od doručenia tovaru na našu adresu.

 

Výmena
V prípade výmeny prosím presne špecifikujte, za aký model, veľkosť, farbu chcete tovar vymeniť. Tovar Vám radi vymeníme a obratom pošleme.

 

TIP: Ak chcete celú výmenu maximálne urýchliť, urobte si zároveň rovno novú objednávku a do poznámky napíšte "výmena za XXX (číslo pôvodnej objednávky)" - týmto sa vám tovar rezervuje a nebude hroziť, že by sme ho neskôr nemali.


Tovar v žiadnom prípade neposielajte späť na dobierku!

 

Reklamácia

V prípade reklamácie sa pozrite na reklamačné podmienky a postupujte podľa nich.